اخبار

پرگرینا ، رایحه جدید برند ثمین ؛ یک رایحه خاص دیگر از برند لوکس ساز ثمین لندن

صنعت عطر و ادکلن، آن‌قدر جذابیت و تنوع دارد که برندهای متفاوت در سراسر دنیا، بخواهند ترکیب جادویی و خاص خود را برای رقابت با دیگر شرکت‌ها به کار ببرند. حتی برندهای تازه‌وارد و شرکت‌های لوکس حاضر در این صنعت نیز، خوب می‌دانند که باید یا خاص باشند و یا حرف تازه‌ای برای گفتن داشته باشند؛ زیرا این قانون پایستگی در این حوزه بوده که می‌تواند یک برند را برای مشتریانش، بیش‌ازپیش جذاب کند.

برند موسوم به ثمین (Thameen) نیز یکی از همین شرکت‌های لوکس اهل لندن است که در سال ۲۰۱۳ و توسط باسل بینجابر (Basel Binjabr)، یعنی شخصی که قصد داشت تا فرهنگ رایحه‌های غنی شرقی را بافرهنگ مدرن عطرهای غربی پیوند بزند، تاسیس شد. نام شرکت این فرد نیز ریشه در یک کلمه عربی به معنای (ارزشمند) داشته که می‌توان، آن را تفسیر به کیفیت بالا و جذابیت عطرهای این برند، کرد.

موسس برند ثمین و رایحه جدید برند ثمین در وبسایت این شرکت گفته است: «رایحه‌های خوشبو، هریک به صورت خیلی خاص، قدرت و جسارت خود رادارند. آن‌ها می‌توانند گویا و زنده کننده یک خاطره ارزشمند بوده و حتی انسان را از لحاظ ذهنی، وارد جهانی دیگر کنند. یکی از بهترین خاطرات من نیز زمانی است که پدرم، من را به یک فروشگاه عطر فروشی برد تا بتوانم یک رایحه خوشبو و زیبا را انتخاب کنم. او به روغن‌های طبیعی گل رز، علاقه وافری داشت و آن‌ها را «جواهرات ارزشمند» می‌نامید. من نیز این علاقه وافر به عطرها را از او به ارث برده ام.»

پرگرینا-رایحه جدید برند ثمین

درباره رایحه جدید برند ثمین

آخرین کالکشن از این برند نیز با نام «مجموعه‌ای از گنجینه‌ها» (Treasure Collection) شناخته‌شده که با عبارت پرگرینا (Peregrina) نیز شناخته می‌شود. این نام در واقع به خاطر معروف ترین مروارید جهان (Pearl)، برای این رایحه جدید برند ثمین انتخاب‌شده است. مرواریدی که به خاطر شکل و ظاهر فوق‌العاده‌اش، زمانی که ۵۰۰ سال پیش کشف‌شده بود، بزرگ ترین مروارید حاضر در جهان بود که نقاشان و شاعرهای مختلف، الهام گیری های خود را از روی آن داشته اند.

حال برند انگلیسی ثمین نیز میخواهد پس از ۵۰۰ سال و این بار به جای یک قطعه سنگ زیبا و ارزشمند، رایحه‌ای را به دست مشتریانش برساند که نه تنها جذاب و زیبا است بلکه می‌تواند حس خوب طبیعت را درون یک بطری کوچک، به فرد، منتقل کند.

برای مشاهده و خریدن محصولات پرطرفدار دیگر برندهای فعال در حوزه ی عطر و ادکلن ، از فروشگاه مندلیف دیدن نمایید .

هرم نت‌های اصلی

نت‌های بالایی: رز دمشقی، گل سوسن صحرایی، شمعدانی، یاسمن

نت‌های میانی یا قلب نت‌ها: وانیل، عنبر، کارامل، ایلنگ ایلنگ (Ylang Ylang)، درخت مر (Myrrh)

نت‌های پایه: مُشک سفید، عنبر، پادرا (Poudre)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *