اخبار

ادکلن رمیکس ادیشن ۲۰۲۰ از جانب برند ۴۷۱۱ معرفی شد

برند آلمانی ۴۷۱۱ که ید طولایی در ساخت ادکلن‌های اختصاصی و ترازاول دارد، سالانه ادکلن‌های خوشبویی را معرفی می‌کند و برای سال ۲۰۲۰ نیز طرحی نو در انداخته و « ادکلن رمیکس ادیشن ۲۰۲۰ » (Remix cologne Edition 2020) را روانه بازار کرده است. این ادکلن جدیدترین محصول از سری ادکلن‌های برند ۴۷۱۱ است که منحصرا با تمرکز بر رایحه خاصی روانه بازار می‌شود.

اگر از طرفداران برند ۴۷۱۱ باشید حتما به خاطر دارید که این برند خوشنام در سال ۲۰۱۹ رایحه خوش اسطوخوددوس را به عنوان رایحه اختصاصی انتخاب کرد و محصولی را با تعداد محدود به بازار معرفی نمود، در سال ۲۰۱۸ نیز ۴۷۱۱ برای رایحه اختصاصی از بوی خوش پرتقال کمک گرفته بود و در سال جاری میلادی، ادکلن رمیکس ادیشن ۲۰۲۰ با تمرکز بر بوی لیمو روانه بازار شده است.

جالب است بدانید برند ۴۷۱۱ بیشتر از ۲ سده در صنعت عطرسازی حضور دارد و گفته می‌شود که این برند، اولین ادکلن را به دنیا عرضه کرده است. از قرار معلوم، ۴۷۱۱ تجربه‌های خود را در جدیدترین محصول این برند به کار گرفته و با ادکلنی طرف هستیم که رایحه‌ جذاب و دل‌انگیزی برای فصل تابستان دارد و مسافرت‌های تابستانی و ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز را در ذهن تداعی می‌کند. همان‌گونه که اشاره کردیم، بوی خوش مرکبات از این ادکلن به مشام می‌رسد و با ادکلنی سر و کار داریم که استشمام رایحه آن انرژی و نشاط را به دنبال دارد.

رایحه های این عطر

در کنار رایحه مرکبات، این ادکلن از بوی خوش نوعی ادویه و پرتقال ژاپنی بهره گرفته است و در نت میانی این ادکلن شاهد رایحه خوش گیاهان هستیم تا ادکلن رمیکس ادیشن ۲۰۲۰ برند ۴۷۱۱، ادکلنی خاص و به یادماندنی باشد. در کنار این رایحه‌‌ها،‌ از جدیدترین ادکلن برند ۴۷۱۱ بوی خوش بنفشه و شکوفه پرتقال به مشام می‌رسد و ۴۷۱۱ این ادکلن را در شیشه‌‌ای بسیار شیک و زیبا با ظرفیت ۱۰۰ میلی‌لیتر روانه بازار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *