اخبار

آشنایی با دوگانه جذاب و منحصر به فرد « ریپلای سیگنچر »

با زیرمجموعه قرار گرفتن از برند موسوم به ماویو (Mavive)، ریپلای سیگنچر (Reply Signature)، قرار است در همین نیمه نخست سال ۲۰۲۰ میلادی، چهارمین اثر از مجموعه دوگانه (Duo) خود را که رایحه‌ای جذاب و باکیفیت محسوب می‌شود، رونمایی و عرضه کند. کالکشن اصلی این رایحه در سال ۲۰۱۷ رونمایی شد که در آن سال توانست سبک خاص و منحصربه‌فردی از مدرن بودن را در این دوگانگی عطر گونه، به نمایش بگذارد.

درواقع می‌توان گفت که کالکشن ریپلای، علاوه بر کیفیت خود عطر و استفاده از مواد اولیه باکیفیت، دارای بطری‌های جذاب و گیرایی شده است که می‌توانند مکملی برای زیبایی رایحه، به شمار بیایند.

ریپلای سیگنچر

ریپلای سیگنچر لاور مردانه (Replay Signature Lovers)

اینجا می‌توانیم شاهد یک رایحه گیرا و مردانه باشیم که نام آن نیز می‌تواند گویای همه‌چیز و فلسفه وجودی عطر باشد. نت‌های جذابی از استوقدوس که بامهارتی تمام با گیاه وتیور (vetiver) و چوب موسوم به گوآیاک (Guaiac) ترکیب‌شده‌اند. یک خلق رازآلود که می‌تواند حس خوبی از مدرنیته و گیرایی غیرقابل مقاومت را به فرد هدیه دهد، درست همان عطری است که این برند برای طرفداران خود در نظر گرفته است.

نت‌های گشایشی: پرتقال ماندارین، آلو، گریپ‌فروت

نت‌های میانی: هِل، بنفشه، استوقدوس

نت‌های پایه: چوب گوآیاک، گل لادن، وتیور بربن (vetiver bourbon)

ریپلای سیگنچر

ریپلای سیگنچر لاور زنانه

این رایحه نیز یکی از عطرهای بسیار خاص و منحصربه‌فرد تولیدشده توسط Mavive است که توانایی ابراز احساسات خود و جاذبه‌های بی‌نظیرش را از طریق نت‌های گُل خارق‌العاده وبرترش، دارد. این رایحه مناسب خانم‌ها بوده که با چندین آکورد ازگل‌های معطر در قلب نت‌های اصلی خود، همراه شده است. همچنین، طراح برای هرچه جذاب‌تر شدن رایحه نهایی، از عنبر و وانیل نیز بهره برده است.

نت‌های گشایشی: ترنج، فلفل قرمز، تمشک، پرتقال

نت‌های میانی: رُز، یاسمن سامباک، ایلنگ ایلنگ (ylang ylang)، گاردنیا (gardenia)

نت‌های پایه: چوب صندل، پاچولی یا نعنا هندی، وانیل، چوب عنبر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *