اخبار

جدیدترین عطر برند مونتاله ؛با رایحه جذاب و متفاوت عودرایزینگ آشنا شوید

رایحه‌ها نیز درست مانند آکوردهای موسیقی که هر یک می‌توانند، بیان‌گر داستان بی‌حدوحصر و جذاب خود باشند، با ترکیب نت‌های متنوع خود، سمفونی منحصربه‌فرد فردی را می‌سازند که برای چشم و حس بویایی انسان‌ها، شبیه بهترین لحظات خاطره ساز و شیرین زندگی خواهند بود.

اکنون نیز در چهارمین ماه از سال جدید میلادی، یک رایحه غنی که از ترکیب آکوردهای شرقی، وجود خود را متصور می‌شود، بر پایه همین تناقض‌های ترکیبی همچون آکوردهای چرم و گریپ‌فروت، تشکیل‌شده است. در قلب نت‌ها یا نت‌های میانی نیز، آکوردهای دودی و در نت‌های پایه نیز عطر خوشبو و رازآلود از چوب عود می‌تواند گویای همه‌چیز در خاص بودن این رایحه باشد.

مونتاله پاریس (Montale Paris)، درست برای کسانی طراحی‌شده است که علاقه دارند تا ترکیب شرقی را در کنار طعم متفاوت عود و چرم، ببینند.

جدیدترین عطر برند مونتاله ، عودرایزینگ (OUDRISING)، یک نسخه خاص است که در لایه‌های متفاوت خود می‌تواند هر نفر را به‌خوبی، به سمت خود جذب کرده و جذابیت‌های خود را به‌خوبی، به آن‌ها نشان بدهد. نت‌های گشایشی یا همان نت‌های بالایی، آکوردهایی پرادویه و غنی را شامل می‌شوند که در آن‌ها، ترنج، گریپ‌فروت صورتی و فلفل، از مهم‌ترین نت‌های آن به شمار می‌روند. البته طراح، نت‌های گشایشی را با چرم نیز همراه کرده است که نشانه‌ای از قدرت و مردانه بودن عطر درون خود، دارد.

جدیدترین عطر برند مونتاله-عودرایزینگ

در قلب نت‌های جدیدترین عطر برند مونتاله ، رقصی از تضادها بین آکوردها دیده‌شده که نت‌های معطر گل همچون رُز و یاسمن، نشانه‌ای از گرمی، جذابیت و ریتم ملودی این آهنگ هستند. نعنا هندی یا همان پاچولی و نت‌های معطر چوبی نیز از دیگر مواد تشکیل‌دهنده قلب نت‌ها هستند. درنهایت نیز، نت‌های پایه، ریتمی دل‌انگیز از آکوردهای چوبی، صمغ‌های گیاهی، تنباکو و وانیل را درون خود می‌بینند.

هرم نت‌های اصلی

نت‌های پایه: ترنج، گریپ‌فروت، فلفل؛ چرم

نت‌های میانی: رز، یاسمن، عود، پاچولی، چوب‌های معطر، چای سیاه، گل لادن

نت‌های پایه: چوب صندل، چوب سدر، عنبر، مُشک، وانیل خالص، تنباکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *