اخبار

رایحه لوییس از برند Zoo ، طعم و منظره حیات وحش در دوران خانه نشینی!

چگونه می‌توان در دورانی که همه جهان، خانه‌نشین شده‌اند و در اصلاح، در قرنطینه خانگی به سر می‌برند، به باغ‌وحش رفت؟ درواقع بدون اینکه بخواهیم قوانین مربوط به قرنطینه و خانه‌نشینی را شکسته و از خانه خارج شویم، رایحه زو (Zoo به معنای باغ‌وحش)، می‌تواند در کنار شما، همان حس و حال را داشته باشد.

طراح این رایحه جذاب و منحصربه‌فرد، کریستوف لودامیل (Christophe Laudamiel)، برند موسوم به The Zoo را تأسیس کرده است که هر یک از رایحه‌ها و عطرهای این شرکت، در طراحی‌های متفاوت، بطری‌های متنوع و شخصیت‌های جذابی، طراحی و رونمایی می‌شوند. درواقع می‌توان گفت که هر یک از این رایحه‌ها، با دی ان ای خاص (فرول متفاوتی) عرضه می‌شوند که مواد اولیه آن از سراسر دنیا، گردآوری‌شده است.

در کالکشن برند zoo ، رایحه‌های رائو (Raw)، فرش (Fresh)، سکسی (Sexy) و فوربیدن (Forbidden) قرار دارند که هر یک می‌توانند زبان طراح و برند خود را به بهترین حالت ممکن، توضیح دهند.

برند zoo

رایحه جدید برند zoo

یکی دیگر از رایحه‌های موجود تولیدشده توسط برند zoo ، تولیدشده است،Louis نام دارد که در سال ۲۰۱۶ طراحی شد. رایحه‌ای که با یک برچسب قهوه‌ای‌رنگ بر روی بطری خود ظاهرشده است. کریستوف لودامیل در رابطه با رایحه‌های تولیدشده این برند گفته است: «ما همواره تأکید کرده‌ایم که همه‌ی انسان‌ها، جدای از رنگ پوست و نژاد، در روح خود ارزش برابر و هدف یکسانی را داشته و دارند.» این درواقع همان تأکیدی است که دربسته‌های طراحی‌شده با پشم و همراه شده با قسمت‌های چرمی، همان روحیه جذاب رایحه‌های این برند را نمایان می‌کنند.

این برند همچنین در مورد رایحه‌های خود توضیح می‌دهد: «طعم جذاب تازگی یک رایحه مردانه با نت‌های آبزی که با طعم هِل ترکیب‌شده و درنهایت نیز لمس زیبایی از گل میخک، زیره سبز و گل‌های بهاری پرتقال، توانسته به سرحد پتانسیل خود رسیده است. همچنین، اثری از آکورد گل مریم فرانسوی به همراه مُشک خالص سفیدرنگ به میزان ۱.۸ درصد (که میزان زیادی است)، توانسته‌اند شالوده خالص زنبق زرد این ترکیب را، روحی تازه ببخشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *