اخبار

کالکشن بهاری لوییس وتون در سال ۲۰۲۰ رونمایی شد

برند لوییس وتون (Louis Vuitton) فرانسه که چیزی بیش از ۱۵۰ سال از قدمت آن می‌گذرد، ازجمله برندهای نام‌آشنا، با اصالت، قدرتمند و باکیفیت صنعت مُد و پوشاک است که در طی سال‌های فعالیت خود، توانسته محصولات جالب، جذاب و باکیفیتی را روانه بازارهای جهانی کند.اکنون نیز در اوایل چهارمین ماه از سال جدید میلادی، برند فرانسوی می‌خواهد تا یک کالکشن خوشبو از ادکلن‌ها را معرفی کند. کالکشن بهاری لوییس وتون که در خط تولید موسوم به Les Parfums Louis Vuitton قرار دارد، می‌تواند طعم و مزه متفاوت بودن و حس خوب آزادی و انتخاب صحیح را برای فرد، به ارمغان بیاورد.

اولین سه‌گانه کالکشن بهاری لوییس وتون بانام‌های آهنگ خورشید (Sun Song)، باغ کاکتوس (Cactus Garden) و شنا در عصر (Afternoon Swim)، برای اولین بار در فصل بهار سال ۲۰۱۹ عرضه شدند و یک سال پس‌ازآن رونمایی توسط برند فرانسوی، اکنون لوییس وتون، یک رایحه جدید را به این کالکشن، بانام رؤیای کالیفرنیایی (California Dream)، تولید و عرضه کرده است. تمامی این رایحه‌های خوشبو موجود در کالکشن، توسط طراح نام‌آشنا، آقای جکز کاوالیر بلترود (Jacques Cavallier Belletrud)، طراحی‌شده‌اند.

California Dream-کالکشن بهاری لوییس وتون

کالیفرنیا دیریم که با نت‌های گرم، مرکبات و شرقی همراه شده است، می‌تواند حس خوب گرمت و اشعه نورانی خورشید را در شیشه خود، جمع کرده و مانند یک حس منحصربه‌فرد، آن را به شخص، هدیه دهد. این رایحه‌ها، درون خود، از نت‌هایی همچون نارنگی، گلابی، مُشک به‌علاوه دانه‌های امبرت (Ambrette) و بنزوین (Benzoin) تشکیل‌شده‌اند. ایده اصلی و فلسفه طراح، از طراحی چنین رایحه‌هایی نیز، ترکیب تازگی بی‌حدوحصر میوه‌ها با نت‌های نرم تربوده که درنهایت، آکوردهای گرم موجود در ترکیب نهایی، گرمای خود را همچون نور خورشید به رایحه می‌تابانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *