اخبار

ملاقات دوباره با یک عطر کلاسیک: رویال وینتیج!

هفت سال پس از ساخت عطر «رویال وینتیج» توسط برند ام.میکالف (M.Micallef)، این عطر این بار در شیشه جدیدی دوباره به مشتریان قدیمی این عطر در سرتاسر دنیا به عنوان زیرمجموعه ای از کالکشن جواهرات یا Jewel Collection معرفی شده است.

شیشه تازه و زندگی تازه برای یک عطر کلاسیک!

به خاطر موفقیت خیره کننده این عطر، میسون میکالف این عطر را به مجموعه ی ویژه ی کالکشن جواهرات اضافه کرد. این کالکشن مجموعه ای از عطرهای ویژه این برند را در بر می‌گیرد. این عطر فوق العاده این شیشه ی نمادین را پر می‌کند، شیشه ای که به وسیله خطوط شفافش و سطح تابناکش معرفی می‌شود و در نهایت روی سطح آن طرحی فلزی دارد که انگار قلم کاری شده است. این طرح به این محصول زیبایی مدرنی می‌دهد.  مارتین میکالف مدیر هنری و طراح عطر این برند در توضیح این محصول می‌گوید:

شیشه تازه ای که برای عطر رویال وینتیج انتخاب شده است آن را به محصول لوکس آپدیت شده ای تبدیل می‌کند که نمونه تازه ای از عطر مردانه کلاسیک ماست. من می‌خواستم به این عطر مجددا اجازه زندگی بدهم. ترکیب این عطر و قیمت آن همچنان مشابه نمونه اصلی آن است.

 رویال وینتیج

امضای مردان خواستنی

در توضیحات این عطر آمده:

رویال وینتیج، امضای مردان خواستنی: این عطری برای آنهاست که عاشق هنر هستند. آنهایی که دنبال هیجان می گردند، تاجران و یا نیک اندیشانی که ممکن است به زمانه ی خودشان متصل باشند و یا دوست داشته باشند که در زمان سفر کنند و تعلق به زمان دیگری داشته باشند.  مردانی که رویال وینتیج را انتخاب می کنند، مردانی با سلیقه و بی‌زمان هستند. آن‌ها کسانی هستند که فراتر از مدهای روز را نگاه می‌کنند و همیشه از ظاهرشان، سلیقه شان، انتخابشان و از خودشان اطمینان دارند.

این ادو پرفیوم عطری نیست که همه را به خود جذب کند بلکه این عطر به نوعی طراحی شده است تا احساسات شدیدی را در عاشقان عطرهای استثنایی بیدار کند. طرح روی شیشه این عطر از شکل‌های همسانی تشکیل شده که یک هارمونی گرافیکی برجسته را به وجود می‌آورند. طرح شیشه این عطر الهام گرفته از تکه سنگ های ناهمواری است از دنیایی که این عطر به آن تعلق دارند. عطری که زیر دستان و چشم‌های مارتین میکالف ساخته شده است. کسی که به این عطر  دلفریبی، رنگ، تاثیرات طبیعی و حتی کریستال های برق زننده اضافه کرده است.

 رویال وینتیج

حسی از اشرافیت!

این عطر پرقدرت، اصیل و پالوده ی مردانه، پیرو هیچ مد روزی نیست. این عطر به عنوان یک موفقیت خارق العاده ی بین الملی، به وسیله افراد خبره ای که به عطرهای کلاسیک علاقه مند هستند مورد ستایش قرار گرفته است. یکی از این افراد جفری نجمان (Geoffrey Nejman) است که خود طراح این ادو پرفیوم فوق العاده است و هر روز از آن استفاده می‌کند. او درباره این عطر می‌گوید:

این عطر که با استفاده از بهترین مواد طبیعی ساخته شده است، حسی از اشرافیت و ملایمت را به کسانی که از آن استفاده می‌کنند هدیه می‌کند. زیر رایحه خنک آن، نتی از کهربا وجود دارد که هیچ‌وقت از آن خسته نمی‌شوید. رویال وینتیج از جمله عطرهایی کمیابی است که می‌شود برای یک عمر از آن استفاده کرد. عطری که انسان را به ریشه هایش باز می‌گرداند. من روی حسی که هر عطر برایم ایجاد می‌کند تمرکز می‌کنم و اجازه می دهم که تخیلاتم آزادانه بگردند. این کالکشن جواهرات در واقع آن حس آزادی ای که در محصولات برند ما وجود دارد را متبلور می کنند و این را شعار این کالکشن به درستی بیان می کند..هنر هیچ حد و مرزی نمی شناسد.”

این عطر در مارچ ۲۰۲۰ در اندازه های ادو پرفیوم ۳۰ میل با قیمت ۹۵ یورو و ادو پرفیوم ۱۰۰ میل با قیمت ۲۲۵ یورو به بازار عرضه می شود.

نت های بالایی: فلفل صورتی، ترنج و سیب

نت های میانی: آویشن، چوب سرو و گل یاس

نت های پایه: نعناع هندی، مشک، خزه بلوط و کهربا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *