برندها

عطر جدید «سالت ایر» برند اسکایلر ایتالیا؛تفسیری از زیبایی‌های دریا در ترکیبی درخشان!

خانم کت چن (Cat Chen)، در سال ۲۰۱۷ میلادی، برند عطر خود را بانام اسکایلر (Skylar) و با معرفی اولیه ۴ رایحه خوشبو، افتتاح کرد. نام این چهار رایحه که درواقع، افتتاح کننده‌هایی برای این شرکت نوپا و تازه‌وارد محسوب می‌شدند، ارو (Arrow به معنای تیر)، کورال (Coral به معنای مرجان)، آیل (Isle به معنای جزیره) و میدو (Meadow به معنای چمنزار) بودند. اما قرار نبود داستان عطرهای این شرکت تا همین‌جا خاتمه یابد.

ادامه درخشش

تنها یک سال پس از گشایش این شرکت، اسکایلر، در سال ۲۰۱۸، از دو رایحه دیگر خود بانام‌های کاپری (Capri ، نام جزیره‌ای در ایتالیا) و ویلو (Willow به معنای درخت بید) نیز رونمایی کرد. درواقع می‌توان گفت که اسکایلر، با این هدف چشم به جهان گشوده بود که بتواند برای علاقه‌مندان و دوستداران جدیدش، رایحه‌هایی از دل طبیعت و با رویکردی فلسفه گرایانه، طراحی و تولید کند.

عطر جدید برند اسکایلر

در همین رابطه، این برند نیز اکنون به خود می‌بالد و در رابطه با فلسفه طراحی‌هایش می‌گوید: «خیلی راحت است؛ کافی است از خوب‌ها استفاده کرده و بدها را کنار بگذاری. این فلسفه انتخاب ما در مواد اولیه است که درنهایت به رایحه‌هایی درخشان و مدرن می‌رسیم که نه‌تنها ضد حساسیت و آلرژی هستند بلکه درون خود، هیچ‌گونه مواد سمی شیمیایی را نیز مشاهده نمی‌کنند.»

جدیدترین رایحه برند اسکایلر

اما در کنار این شش رایحه‌ای که برند در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ معرفی کرده است، یک رایحه دیگر که نسخه‌ای تازه‌وارد از فلسفه طراحی اسکایلر بانام سالت ایر (Salt Air) است، نیز اکنون به سبد محصولات آن اضافه‌شده است. عطر جدید برند اسکایلر با نت‌های اصلی همچون نمک و چوب دریفت (driftwood)، درواقع یک ارتباط تنگاتنگی با لحظاتی دارد که فرد کنار ساحل نشسته و از حس خوب و لذت‌بخش گرمای خورشید، شن و ماسه‌های ساحل و آب آرام، بهترین لحظات زندگی‌اش را می‌سازد.

با صحبت درباره ی گرمای خورشید،بهتر است با نت‌های اصلی عطر مناسب فصل تابستان و رایحه جذاب برند جیل ساندر آشنا شویم.

عطر جدید برند اسکایلر

بر اساس گفته‌های خود برند، سالت ایر را می‌توان یک نمونه تکاملی یا مکمل از رایحه‌های کاپری و ارو دانست که می‌تواند تجربه جدیدی را برای فرد، به ارمغان بیاورد.

هرم نت‌های اصلی عطر جدید برند اسکایلر ۲۰۲۰

نام: سالت ایر

نت‌های گشایشی: نمک دریایی، نارگیل سبز، نسیم اقیانوس

نت‌های میانی: گل یاسمن سامباک، مواد معدنی دریایی، بوته یاسمن

نت‌های پایه: علف‌های دریای، چوب صندل (چوب دریفت)، شن گرم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *