اخبار

با جدید ترین عطر ۲۰۲۰ برند« دیپ تیک »فرانسه آشنا شوید

رایحه‌های خوشبوی جدید هستند که بزرگ‌ترین عامل در عمق بخشیدن به صنعت جذاب عطر و ادوکل شده و می‌توانند با تنوعی که به کالکشن های برندهای مختلف می‌دهند، علاقه‌مندان و دوست داران مختص به خود را جذب کنند. معرفی این رایحه‌های جدید هم هیچ‌گاه قرار نیست متوقف شود؛ زیرا ذات انسان، شیرین‌ترین خاطرات خود را با همین عطرهایی می‌بیند و تجربه می‌کند که روزگاری درجایی استفاده کرده است.سال ۲۰۲۰ نیز بدون شک از این قاعده برای معرفی رایحه‌های جدید، مستثنا نیست. سالی که باوجود همه‌گیری ویروس کرونا از همان اوایل آن و به حالت نیمه تعطیل درآمدن همه‌ی صنایع جهانی و حتی صنعت پوشاک و مُد، ولی بازهم برندهای فعال در این حوزه، کالکشن ها و محصولات جدید خود را رونمایی کرده تا از رقابت شیرین این بازی، عقب نمانند.

عطر جدید برند دیپ تیک

در سال جاری میلادی، برند موسوم به دیپ تیک (Diptyque یک رایحه جدیدی را بانام فلور دی پامولتیوز (Fleur de Peau Multiuse) را معرفی کرده است. عطر جدید برند دیپ تیک درواقع، یک تفسیر و خط نگرش جدید به همان رایحه فلور دی پا است که این شرکت، در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار، آن را به‌عنوان یک عطر ادوپرفیوم معرفی کرد. رایحه معرفی‌شده در سال ۲۰۱۸، به مناسبت پنجاهمین سالگرد از تولید و رونمایی اولین عطر این برند یعنی لیو (L’Eau) بود که از روی یک داستان عاشقانه افسانه‌ای یونان باستان، بین ایروس (Eros) و سایچ (Psyche)، الهام گرفته بود.

اما عطر جدید برند دیپ تیک دارای یک ترکیب درخشان، مُشکی و با آکوردهای گل است که طراح در آن‌ها از نت‌هایی همچون مرکبات، گل زنبق، مُشک و گل‌های سفید همچون یاسمن و سوسن استفاده کرده است.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “با جدید ترین عطر ۲۰۲۰ برند« دیپ تیک »فرانسه آشنا شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *