اخبار

با ادوپرفیوم تازه وارد «نارسیسکو امبره» ۲۰۲۰ بیشتر آشنا شوید

تا این اندازه متفاوت بودن و بازی با نت‌های اصلی است که دنیای رایحه‌های خوشبو را یکی از جذاب‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین صنعت‌های موجود در جهان کرده است. تنها کافی است که طراح، تغییرات جزئی را در ترکیب هرم نت‌های اصلی رایحه موردنظر انجام دهد تا نتیجه نهایی به طرز قابل‌توجهی، تغییر کند. نتیجه نهایی که می‌تواند دوستان و عاشقان خود را داشته باشد.مانند ادوپرفیوم نارسیسکو امبره.

جدید ترین ادوپرفیوم نارسیسکو

طراح نام‌آشنای این صنعت آقای نارسیسکو رودریگز (Narcisco Rodriguez) نیز اکنون در پی یافتن همین جذابیت‌ها و زیبایی‌های دنیای رایحه‌های خوشبو، به کشف و جستجوی خود برای یافتن بهترین ترکیب‌ها از ماده اولیه خوشبوی مُشک، ادامه می‌دهد. برای بهار سال ۲۰۲۰، این برند، یک رایحه متفاوت را تدارک دیده و طراحی کرده است تا از رقبای خود در سال جدید میلادی، عقب نماند. این رایحه، ادوپرفیوم نارسیسکو امبره (Narcisco Ambree) نام داشته که قرار است پتانسیل‌های بی‌پایان خود را به‌زودی، نمایان کند.

ادوپرفیوم نارسیسکو امبره

هرم نت های اصلی ادوپرفیوم نارسیسکو امبره

در هرم نت‌های اصلی رایحه نارسیسکو تازه‌وارد، می‌توانیم آکوردی از مُشک و مواد اولیه جادویی کشمیری را مشاهده نماییم که می‌توانند صورت‌های مختلف طراحی را با توجه به ترکیب‌های مختلف در نظر گرفته‌شده، از خود به نمایش بگذارند. در ترکیب نت‌های اصلی، می‌توانیم گل‌های استوایی معطر و لذت‌بخش، گل یاس منحصربه‌فرد، ایلنگ-ایلنگ و آکوردی ازگل‌های سفیدرنگ را مشاهده کنیم که برای ساخت رایحه‌ای استثنائی، اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسند.

آکوردهای اصلی رایحه نارسیسکو-نسخه ۲۰۲۰

گل‌های سفیدرنگ، یاس، ایلنگ-ایلنگ، مُشک، عنبر، چوب سدر، وانیل، آکوردهای کشمیری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *