اخبار

جدیدترین رایحه ادوپرفیوم کالکشن مستر باربری رونمایی شد

برای آشنایی بیشتر با جدیدترین رایحه‌ای که قرار است در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ به کالکشن موسوم به مستر باربری (Mr.Burberry) اضافه شود، یک عطر تازه، چوبی و برگرفته از مواد اولیه معدنی بوده که نسخه اورجینال آن در سال ۲۰۱۶، برای اولین بار رونمایی و عرضه‌شده بود.

پس از طراحی و تولید اولین نسخه از مستر باربری، این کالکشن متفاوت، دو رایحه دیگر را درون خود می‌بیند: یکی ادوپرفیوم «مستر باربری» مربوط به سال ۲۰۱۷ بوده و دیگری نیز «مستر باربری ایندیگو» است که یک سال پس‌ازآن و در سال ۲۰۱۸، رونمایی و عرضه شد. آخرین رایحه در این مجموعه سه‌گانه نیز با استایلی برگرفته از طبیعت زیبا که تازگی گیاهان خوشبو و عطر بی‌نظیر بادام‌های تازه و سبز و دیگر مواد اولیه معدنی، خود را به بهترین حالت ممکن، معرفی می‌کند.

مستر باربری

دیگر رایحه‌ این مجموعه بانام «مستر باربری المنت»(Mr.Burberry Element) نیز یک ترکیب مدرن و قدرتمند از عناصر سبز و تازه طبیعت است. رایحه‌ای که ترکیب موادی همچون بلوط با چوب عنبر، چنان توانسته آکوردهای چوبی را به‌خوبی به نمایش بگذارد که یکی از بهترین و دوست‌داشتنی‌ترین ادوتویلت های ممکن را خلق کرده است. در قلب رایحه نیز، دیگر مواد اولیه‌ای همچون جونیپر (Juniper) و بادام سبز، طعم و مزه مقاومت‌ناپذیر خود را به‌درستی و با هنرمندی تمام، عرضه می‌کنند.

هرم نت‌های اصلی

نت‌های گشایشی: بادام سبز

نت‌های میانی: عصاره جونیپر

نت‌های پایه: آکوردهای معدنی، بلوط، عنبر خاکستری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *