اخبار

با ادوپرفیوم زنانه جدید «اُلاروج ۲۰۲۰» کریستین سیریانو آشنا شوید

شما از یک رایحه خوشبو چه انتظاری دارید؟ درواقع بهتر است این پرسش را این‌گونه مطرح کرد که می‌خواهید دوست خوشبوی شما یا همان عطری که زیباترین لحظات زندگی‌تان را تشکیل داده و در ذهن و خاطراتتان ماندگار می‌شود، چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ درست بر اساس همین پرسش‌های به‌ظاهر ساده و پیش‌پاافتاده است که برندهای مختلف نیز از طراحان خود،می‌خواهند رایحه‌ای را طراحی کنند که مطابق نیازهای مشتریان و بر اساس سبک شخصیتی متفاوت آن‌ها باشد. همین ویژگی متفاوت بودن و تنوع بیش‌ازاندازه خانواده عطر و ادکلن و رایحه‌های خوشبو است که این صنعت را تا به این اندازه جذاب ساخته است.صنعتی که طراحان و برندهای مختلف در پی کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریانشان، دست به ابداعات جالب و جذابی زده و درنهایت نیز یک رایحه زنانه، مردانه و یا مشترک برای آقایان و خانم‌ها، خلق می‌شود.

ادوپرفیومی تازه و مد روز

اکنون نیز که در میانه‌سال ۲۰۲۰ میلادی به سر می‌بریم، طراح حوزه مُد آمریکایی آقای کریستین سیریانو (Christian Siriano)، ادوپرفیوم جدید خود را که یک عطر زنانه است، رونمایی و عرضه کرده است. این عطر تازه‌وارد، بانام اُلاروج (Ooh La Rouge) شناخته می‌شود.رایحه‌ای که به‌عنوان یک ترکیب درخشان، انرژی‌بخش و گیرا شناخته‌شده و در هرم نت‌های اصلی خود،می‌تواند آکوردهایی از نت‌های شرقی، نت‌های گل، میوه‌ای و دیگر نت‌های غنی و ارزشمند را نظاره‌گر باشد.

ادوپرفیوم زنانه جدید «اُلاروج 2020»

نت‌های گشایشی درخشنده این رایحه شامل گریپ‌فروت بوده که با بوی خوشبو از آب‌نبات بادام دار ترکیب‌شده و در پله‌های بعدی هرم نت اصلی، آکوردهایی از گل‌های سفیدی همچون یاسمن ستاره‌ای، گاردنیا (gardenia) و گل رُز تیوب را می‌توانیم نظاره‌گر باشیم. هر یک از این نت‌های اصلی نام‌برده شده، می‌توانند نشانه‌ای از عشق، زنانه بودن و زیبایی بدون محدودیت باشند.همچنین، طراحی برای هرچه جذاب‌تر شدن رایحه نهایی و گرما بخشیدن به نت‌های کلی رایحه، آکوردهایی از مُشک و چوب عنبر طلایی را نیز به فرمول نهایی افزوده است.

هرم نت‌های اصلی ادوپرفیوم زنانه جدید Ooh La Rouge

نت‌های گشایشی: گریپ‌فروت قرمز، آب‌نبات بادام دار، شکوفه زعفران

نت‌های میانی: یاسمن ستاره‌ای، گاردنیا، رُز تیوب

نت‌های پایه: مُشک، چوب عنبر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *