اخبار

سولو لوئوه مرکوریو ؛ با رایحه مردانه جدید برند Loewe آشنا شوید

هر رایحه‌ای، جدای از اینکه بخواهد ساخته دست یک طراحی مشهور و باتجربه و یا حتی یک طراح کم‌تجربه‌تر و برندهای تازه تأسیس باشد، امضای تخصصی خود را داشته که با استفاده از آن، می‌تواند منحصربه‌فرد بودنش را ثابت کند. اگرچه این خاص بودن، در قالب همان نت‌های سه‌گانه یکسانی که در همه رایحه‌ها و عطرها استفاده می‌شوند، نمود پیدا می‌کنند اما تفاوت‌های کوچک در طراحی و ساخت این رایحه‌ها، می‌تواند نتایج بسیار متفاوتی را در برداشته باشد. درست مانند آکوردهای یکسان موسیقی که آهنگ‌های خاص و منحصربه‌فردی را می‌سازند.

برند اسپانیایی لوئوه (Loewe) نیز یکی از همین باتجربه‌های این صنعت رایحه‌های خوش‌طعم و بو است که به‌تازگی، از یک رایحه جدید بانام سولو لوئوه مرکوریو (Solo Loewe Mercurio)، رونمایی کرده است. یک رایحه جدید مردانه که درواقع، نسخه مدرن همان سولو لوئوه سال ۲۰۰۴، این برند است.

سولو لوئوه مرکوریو ، اولین ادوپرفیوم موجود در خانواده لوئوه سولو بوده که از آن، به یک رایحه رازآلود و عمیق نیز یادشده است. رایحه‌ای که تضاد بین نت‌های اصلی آن، بیش از هر زمان دیگری خود را نشان داده و می‌تواند به جذابیت اثر نهایی بیفزاید. در این رایحه، از آکوردهایی استفاده‌شده است که هم بتوانند تأثیرگذاری قابل‌توجه خود را داشته باشند و هم اثر بلندمدت.

لذت‌بخش بودن این رایحه با اضافه شدن آکوردهایی از گل شمعدانی و برگ درخت انجیر می‌تواند همان تضادی را ایجاد کند که ماده اولیه مُشک جانوری، در کنار این آکوردها، جای می‌گیرد. درواقع با اضافه شدن عنبر و مُشک، این دوگانگی در نت‌ها، بیش از هرزمان دیگری، خود را نشان می‌دهد. همچنین، آکوردهای ادویه‌ای در کنار رایحه‌های مرکباتی همچون نارنگی و شکوفه‌های پرتقال، می‌توانند هارمونی مدرن و جذابی را رقم بزنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *