اخبار

عطر مخصوص بهار برند مرچنت ونیس ؛برند ایتالیایی«مِرچنت ونیس» دو رایحه بهاری جدید را معرفی کرد

چگونه می‌توان به فلسفه وجودی یک رایحه پی برد؟ آیا می‌توان برای هر یک از رایحه‌های خوشبو نیز چیزی را متصور شد که درست مانند طبیعت و مؤلفه‌های وجودی‌اش، ویژگی‌های شخصیتی خود را داشته باشد؟ عطرهایی که هرماهه توسط برندهای مختلف در سراسر دنیا تولید و عرضه می‌شوند، هرکدام متناسب با یک‌فصل خاص، با عناصر اولیه منحصربه‌فرد و ترکیب خاص خود تولید می‌شوند که سمفونی دلخواهشان را برای افراد، به ارمغان می‌آورند.

در بهار امسال نیز، خانه طراحی عطر و رایحه ایتالیایی، موسوم به مرچنت آو ونیس The Merchant Of Venice، قرار است رایحه‌های تازه‌وارد خود را که عطرهای مردانه هستند، رونمایی کند.نام دو عطر مخصوص بهار برند مرچنت ونیس ، کولونیا ونزیانا (Colonia Veneziana) و داماسکاس دسرت (Damascus Desert به معنای بیابان دمشق) بوده که قرار است به رایحه نوبیل هومو (Nobil Homo) در این کالکشن، اضافه شوند.

عطر مخصوص بهار برند مرچنت ونیس

کالکشن نوبیل هومو شامل هشت رایحه متفاوت و جذاب است: یکی دالماتیان ساج (Dalmatian Sage) مربوط به سال ۲۰۱۵، اسپریدی واتر (Esperidi water) سال ۲۰۱۵، اتومان آمبر (Ottoman Amber) سال ۲۰۱۵، سلطان لیزر (Sultan Leather) سال ۲۰۱۵، ونتیان بلو (Venetian Blue) سال ۲۰۱۶، ونتیان بلو اینتنس (Venetian Blue Intense) سال ۲۰۱۸ و همچنین دو رایحه جدید این برند که در همین سال ۲۰۲۰ معرفی شده و نام آن ها را گفته‌ایم نیز جزء این گروه عطری هستند.

عطر مخصوص بهار برند مرچنت ونیس ، کولونیا ونزیانا ، یک رایحه تازه و با عنصرهای اولیه هیجان‌انگیز بوده که طراح، مواد اولیه باکیفیتی را در این رایحه استفاده کرده است. همچنین مرکبات انرژی‌زا که با دیگر مواردی همچون رزماری و گل مریم ترکیب‌شده‌ و بر روی شاکله اصلی گل زنبق و مُشک سوار شده‌اند.

هرم نت‌های اصلی رایحه مولونیا ونزیانا

نت‌های گشایشی: ترنج، پرتقال، لیو، رزماری

نت‌های میانی: گل مریم، گل زنبق، زنجبیل

نت‌های پایه: چوب سدر، مُشک

عطر مخصوص بهار برند مرچنت ونیس

اما دیگر رایحه تازه‌وارد این مجموعه بانام داماسکاس دزرت یا همان صحرای دمشق نیز می‌تواند گویای گرمی، عطر چوبی و مُشک مانند ترکیب اصلی خود باشد. این رایحه گرمی اصلی خود را از روی زنجبیل و آکورد گل شمعدانی گرفته است. میوه‌ها و مرکبات نیز در این ترکیب، توانسته‌اند در نُت گشایشی، به درخشانی هرچه بیشتر و نقش‌آفرینی مثبت خود، دست بزنند.

هرم نت‌های اصلی رایحه داماسکاس دزرت

نت‌های گشایشی: ترنج، لیمو، زنجبیل

نت‌های میانی: گل مریم، گل شمعدانی، گل زنبق زرد

نت‌های پایه: عنبر، وتیور (vitevier)، سدر، مُشک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *