برندها

Sloth & Bat ؛جدیدترین عطرهای برند Zoologist

شرکت Indie Canadian Line برند Zoologist را عرضه کرده است، عطرهای برند Zoologist یک عطر جدید مردانه و زنانه (unisex) و تعبیر جدیدی از خفاش و تنبل است. هر دو عطر توسط شرکت Prin Lomros of Pryn Parfum ساخته شده است.

عطرهای برند Zoologist

حال می خواهیم به طور مختصر و کوتاهی به معرفی عطرهای برند Zoologist بپردازیم.

Zoologist Sloth:

این برند آرامش این جانور خواب آلود را در یک جوهر آرام بخش سبز رنگ آورده است. رایحه آرام بخش اسطوخودوس، بابونه، گلهای دریایی و گل یاس با سکون یونجه تلخ و خزه مرطوب، که با نخهای بخور خوشبو دوخته شده اند، نتیجه رویایی دارد و زمانی که روی پوست قرار می گیرد، تنبل (Sloth) آدم را به مکانی منتقل می کند که استرس را به سادگی از بین می برد. رایحه های اضافی شامل انواع توت آکای، برگ بنفشه، موم زنبورعسل، آنیسون، جاتمانسی، زیره ، مورف، قارچ، وانیل و تونکا است.

عطرهای برند Zoologist

Zoologist Bat

این عطر شما را به شب عید می‌برد. این تجربه بویایی بی نظیر شما را با خفاش به یک جشن عظیم در یک جنگل سرسبز گرمسیری سوق می دهد، قبل از آنکه شما را به سمت شکاف‌های غار بکشد. گیاهان شیرین ومیوه ها  شما را با رایحه های خود معتاد می کنند، سپس با با وجود رایحه‌های معدنی ابتدایی که با نشانه‌هایی از خاک مرطوب و ریشه‌های گیاهی درآمیخته، شما را به اعماق فرو می‌کشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *