برندها

جورجیو آرمانی مدل Ocean Di Gioia

مجموعه محبوب ACQUA DI GIOIA توسط جورجیو آرمانی تولید شده است که جلوه ای جدیدی را به بازار ارائه می دهد. لایحه‌ایی از  یک دسته گل تازه، بلورین و شاداب با طراحی آبی رنگ که برای خانوم های مدرن طراحی شده است. نام عطر زنانه Ocean Di Gioia ، احترام به آبهای زیبای آبی اقیانوس است.
به گفته این برند، این عطر برای خانوم های پویا، جذاب و شیک طراحی شده است.

Ocean Di Gioia

همانطور که سپورا(Sephora)  اعلام کرده است: “جورجیو آرمانی ۱۰ سالگردی خود را با عطر Acqua di Gioia که تعبیری خیره کننده از حیاتی‌ترین عنصر یعنی اقیانوس جشن می‌گیرد.” Ocean Di Gioia ادای احترام به طبیعت سرزنده و شاداب اقیانوس است.” این عطر بر گرفته از رایحه  گل بلورین در اطراف آب و بوی تازه گل یاس  و رایحه های آبدار گلابی است که بر پایه یک مشک چوبی ساخته شده است. Ocean Di Gioia نمایانگر یک زن با روحیه‌ای آزاد است که با خودش و طبیعت هماهنگ است.

Ocean Di Gioia

در سایت آرایشی آرمانی ، توضیحات بیشتری درباره ترکیب آن توضیح داده شده است.

گلابی و مرکبات

رایحه یک گلابی آبدار و همراه با مرکبات و نت های سبز هماهنگ شده و باعث ایجاد یک بوی میوه ای و گیاهی می شود.

بوی خوش یاس آبی و دست گل های زیبا

گلبرگ های بلورین گل یاس  و رایحه میوه‌های خوشبو، رایحه برتری را می سازد. رایحه یک دسته گل زنانه، لمس شور و درخشندگی غیر قابل توصیفی را به ترکیب می بخشد.

چوب صندل و مشک

این عطر همراه با بوی مشک، چوب صندل، زندگی را به دنباله ای پر نشاط تبدیل می کند.

Ocean Di Gioia به شکل بطری مجموعه Acqua di Gioia طراحی شده است، که با طراحی رنگ زرد، Sun di Gioia دوباره طراحی شد.

در یک نگاه جورجیو آرمانی با طراحی این عطر، ادای احترام به طبیعت و زنانگی طبیعت کرده است.

Ocean Di Gioia

طراحی این عطر از خطوط منحنی، الهام گرفته از اشکال طبیعت، و همچنین یک طراحی خالص و ساختاری است که مظهر دید جورجیو آرمانی از ظرافتهای اساسی با مدرنیته است. بطری پیچیده و در عین حال ساده Ocean di Gioia با یک کلاه گرد و پاستیل آبی تزئین شده  و بدنه عطر به رنگ آبی روشن است.عطر Ocean Di Gioia در ابعاد ۱۰۰، ۵۰ و ۳۰ میلی لیتر به بازار عرضه شده است که قیمت آن از ۵۸ دلار شروع می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *