برندها

در مورد برند سوسپیرو و رایحه سوسپیرو لیلتی آن چی می دانید؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]تاکنون در مورد داستان تکامل چند برند، مطالبی را خوانده‌اید؟ در مورد آن‌ها و محصولاتشان چه اطلاعاتی دارید؟ آیا می‌دانید که این برندها که در حال حاضر تبدیل به غول‌های صنعت مُد و پوشاک شده‌اند، چگونه توانسته‌اند از یک شرکت نه‌چندان بزرگ تأسیس‌شده در یک کشور، به یک برند جهانی تبدیل شوند که در بسیاری از کشورهای دنیا، نمایندگی فروش و فروشگاه‌های مستقیم خود را داشته باشند؟ درواقع این مسیر تکامل و داستان بند آن‌ها از همان ابتدا، چگونه شکل‌گرفته است؟

برند موسوم به سوسپیرو نیز در زمره همین شرکت‌هایی بوده است که امروزه هم محصولات جذاب و متنوعی را درزمینهٔ مُد، ارائه کرده و هم در این محصولات، فلسفه خاص خود که همان کیفیت بالا و جذابیت بیش‌ازپیش باشد را رعایت کرده است.

 

برند سوسپیرو

 

در مورد برند سوسپیرو

طراح مطرح حوزه پوشاک و مُد، آقای سرجیو مومو (Sergio Momo)، با الهام گیری از روی موسیقی کلاسیک و اپرا، خط تولید مربوط به عطر و ادکلن را تأسیس کرد که نه‌تنها در نوع خود، منحصربه‌فرد بود بلکه داستان جدیدی را نیز در این حوزه، روایت می‌کرد. این داستان می‌توانست معرف کاریزما و شخصیت جالب‌توجه افرادی باشد که از رایحه‌های این شرکت استفاده کرده و می‌کنند.

آقای مومو همچنین یک برند موفق فعال درزمینهٔ عطر و ادکلن را بانام زرخوف پرفومز (Xerjoff Perfumes) تأسیس کرد. پس از موفقیت این برند، یک برند جدید که قرار بود بر پایه موزیک بنا شود، همان مسیر فوق‌العاده جذاب و متنوعی را تشکیل داد که مومو باید به سمت آن، نقل‌مکان می‌کرد.

 

برند سوسپیرو

به همین خاطر، در قرن بیست و یکم و در سال ۲۰۱۱ میلادی، او یک برند موسیقی گونه تازه‌واردی را بانام سوسپیرو (Sospiro)، پایه‌گذاری کرد که هدف و فلسفه وجودی خود را بر روی تولید رایحه‌های جذاب لوکس گذاشته است. علاوه بر صدا و موسیقی، مومو از رشته‌کوه‌های آلپ ایتالیا، یعنی جای که خانواده‌اش او را در کودکی به آنجا می‌بردند نیز الهام گرفته است.

 

رایحه‌های برند سوسپیرو

سوسپیرو جز آن دسته از برندهایی است که رایحه‌های خود را بیشتر برای خانم‌ها در نظر گرفته است. البته علاوه بر این عطرها و ادکلن های زنانه، عطرهای بدون جنسیت نیز در خط تولید این برند وجود دارند. رایحه‌های متنوع و جذابی که می‌توانند هرکسی را شیفته خودکرده و تبدیل به یک دوست همیشگی برای فرد شوند. این رایحه‌ها، به افراد اجازه می‌دهند تا بتوانند در هر شرایطی، اعتمادبه‌نفس خود را حفظ کرده و همیشه سعی در بهترین بودن داشته باشند.

 

برند سوسپیرو

درست مانند یک موسیقی اپرا که در آن، چندین نوازنده با سازهای مختلف، گرد هم جمع شده و سعی در خلق یک شاهکار هنری منحصربه‌فرد می‌کنند، عطرهای برند سوسپیرو نیز از روی زیبایی و خاصیت فلسفه گرایانه جنبه‌های زندگی، الهام گرفته و نت‌های تشکیل‌دهنده در هر یک از این رایحه‌ها، می‌توانند درست مانند یک سمفونی، به زیبایی هرچه‌تمام‌تر، ایفای نقش کنند. البته به تمام این موارد، باید مواد اولیه با بهترین کیفیت که می‌توانند درنهایت، یک رایحه لوکس را تشکیل بدهند نیز اضافه کرد.

همچنینی ادوپرفیوم های برند سوسپیرو، همیشه با تمرکز و توجه بیشتری از سوی این برند، تولید و عرضه می‌شوند. رایحه‌هایی که نت‌های بالایی و نت‌های میانی آن‌ها، به‌اندازه‌ای دوام و ماندگاری دارند که بتوانند در این مورد، با بهترین‌های دنیا، رقابت کنند. هر رایحه تولید و عرضه‌شده توسط این برند، آن‌چنان می‌تواند خوب و قابل‌توجه باشد که در موقعیت‌های خاص و هر مکانی، شما را از دیگران، متمایز گرداند.

 

برند سوسپیرو

 

ادوپرفیوم های سوسپیرو مخصوص خانم‌ها

رایحه‌های سوسپیرو، جدای از مواد تشکیل‌دهنده اصلی خود می‌توانند هر عطرباز و طرفدار این رایحه‌ها را سر ذوق آورده و حتی در مواردی، برای کالکتورهای عطر که از این رایحه‌ها نگهداری می‌کنند، نیز جذابیت خود را داشته باشد. هر رایحه زنانه این برند، هم یک سرو گردن از بقیه رایحه‌های هم‌رده خود بالاتر است و هم با آکوردهای تشکیل‌دهنده خود می‌تواند هارمونی و هماهنگی جالب‌توجه ای را درنهایت، ایجاد کند.

 

رایحه‌های زنانه برند سوسپیرو

 

ادوپرفیوم سوسپیرو اکسنتو (Accento)

این رایحه زنانه همان نسخه‌ای است که لوکس بودن را درون خود به‌عنوان یک ویژگی ذاتی، پذیرفته است. کافی است اجازه دهید تا موسیقی نت‌هایی همچون عنبر، فلفل قرمز و آناناس خوشمزه بتوانند ترکیب نهایی را تبدیل به یک سمفونی مهیج و گیرا کنند.

 

ادوپرفیوم سوسپیرو کپریسیو (Capriccio)

این رایحه نیز موسیقی متن یک دیدار عاشقانه را با نت‌های شرقی و آکوردهای تشکیل‌شده ازگل‌های خوشبو، تشکیل می‌دهد. این آکوردهای هیجان‌انگیز، می‌توانند همان رایحه مخصوص بهار و تابستان را برای حس بویایی شما ایجاد کرده و طعم سبک میوه‌ای استفاده‌شده در کپریسیو، می‌تواند فراغ بال و انرژی‌بخش بودن خود را بیش‌ازپیش نمایان کند.

 

ادوپرفیوم سوسپیرو دوئتو (Duetto)

برای خانم‌هایی که در بهترین موقعیت از زندگی خود قرار دارند و می‌خواهند این حس خوب سرزندگی و شاداب بودن را تبدیل به یک حس دائمی کنند، دوئتو برند سوسپیرو همان چیزی است که شاید مدت‌هاست دنبال آن می‌گشته‌اند.

 

رایحه‌های ادوپرفیوم بدون جنسیت و مشترک سوسپیرو

سرجیو مومو همچنین علاوه بر توسعه رایحه‌هایی مخصوص خانم‌ها، در سبد محصولات برند خود، عطرهایی را نیز تولید کرده است که هم مناسب خانم‌ها و هم آقایان است. این ترکیب‌های لوکس، درواقع وامدار خط رایحه‌های ایتالیایی هستند که در آن‌ها از بهترین و البته کمیاب‌ترین مواد اولیه استفاده‌شده است.

 

ادوپرفیوم سوسپیرو اوورتور (Overture)

برای کسی که می‌خواهد به‌صورت مستقل، به تفکر پرداخته و ذهن خود را از تشویش‌های بیرونی آزاد کند، ترکیب عجیب و جالبی از آکوردهایی همچون عنبر، گل یاسمن، گیاه کُندر (Frankincense) و گیاهان موسوم به ماگنولیا (Magnolia)، می‌تواند نقش همان موسیقی را بازی کند که ذهنتان همیشه به دنبال آن بوده است.

 

ادوپرفیوم سوسپیرو اپرا (Opera)

همان‌گونه که از نام این رایحه بدون جنسیت سوسپیرو می‌تواند بیانگر موسیقی اپرایی باشد که نت‌های شرقی و آکوردهای تشکیل‌شده ازگل‌های خوشبو نیز می‌توانند، درست مانند یک اپرا، حالمان را کوک کرده و به سمت انرژی مثبت هیجان‌انگیز، هدایت کنند. این درواقع همان رایحه‌ای است که افراد، می‌خواهند برای بارها و بارها، از آن استفاده کنند.

 

ادوپرفیوم سوسپیرو دیاپاسان (Diapason)

طعم چوبی ترکیب‌شده با نت‌های گل در رایحه دیاپاسان که با دیگر آکوردهایی همچون عنبر، وتیور (Vetiver) و چوب سدر، درهم‌آمیخته شده است می‌تواند خود بیانگر یک رایحه‌ای باشد که فلسفه گرایانه بودن از بارزترین ویژگی‌های آن محسوب می‌شود.

 

نیم‌نگاهی به رایحه سوسپیرو لیلتی-افگانو (Sospiro Laylati)

 

رایحه سوسپیرو لیلتی-افگانو (Sospiro Laylati)-برند سوسپیرو

مناسب برای: آقایان و خانم‌ها

سال عرضه:۲۰۱۱

هرم نت‌های اصلی

نت‌های گشایشی: نت‌های سبز

نت‌های میانی: پاچولی یا نعنا هندی، سدر ویرجینیایی

نت‌های پایه: مُشک، وانیل، تنباکو

لیلتی (افگانو پیورو) که توسط برند سوسپیرو پرفیومز طراحی و تولیدشده است، یک رایحه با طعم و مزه آکوردهای چوبی است که به‌عنوان یک عطر هم زنانه و هم مردانه، شناخته می‌شود. لیلتی در سال ۲۰۱۱ عرضه شد. در این عطر می‌توانیم به‌خوبی، خاص بودن آکوردهای استفاده‌شده را که توانسته‌اند مانند یک سمفونی زیبا، موسیقی متن رایحه را تشکیل دهند، مشاهده نماییم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *